Kontakt

Kontaktuppgifter och kontaktpersoner hos oss på JB Smides AB

Kontaktpersoner


Växel: 021-60171, Fax: 021-60133
Öppettider Må-Tor 06,30-16,30 Fr 06,30-13,30

E-post: info@jbsmide.se
Hemsida: www.jbsmide.se

SS-EN 1090-1, EXC1, EXC2, EXC3 SS-EN ISO 3834-2 Certifierade
 
Kontor
Johan Lannebris, VD, Ägare 
021-60171  070-5127773           lannebris@jbsmide.se

Lars Johansson, Kalkyl / Arbetschef, TR-Stål/N 
021-60171  070-4153033           lars@jbsmide.se

Thomas Larsson, Arbetschef, Kalkyl, Personalansvarig
021-60171  072-0808992           thomas@jbsmide.se          

Åsa Lannebris, Administration 
021-60171  070-4401717           asa@jbsmide.se

Verkstad / Montage

Fredrik Eriksson, Montageledare i Stockholm, 
IWS:are samt IW svetsare, Svetsansvarig, TR-Stål/N, TR-Stål/K 
070-7704467                                    fredrik@jbsmide.se

Seppo Piirhonen, Montage, Stockholm 
070-2401766                                    seppo@jbsmide.se

Mats "Masken" Bäckman, Verkstad, Montage  
070-6965898                                    mats@jbsmide.se

Göran Klemme, Montage,Stockholm
076-6770738                                    klemme@jbsmide.se

Stefan Holmström, Montage, Stockholm
​070-7704468                                    stefan@jbsmide.se

Göran Strömberg, Verkstad / Montage 
021-4481225                                    goran@jbsmide.se

Bo Rydh, Verkstad / Montage 
021-4481226                                    bosse@jbsmide.se
                                   
Marcin Spyrka, Verkstad, Montage samt svetsning av skopor 
021-4481458

Wojciech Kasprzak, Verkstad, Montage 
021-60171

David Gärdeborn, Verkstad, Montage, IW svetsare
021-4481457                                    david@jbsmide.se

Markus Larsson, Verkstad, Montage
021-60171

Mattias Palosaari
, Verkstad, Montage
021-60171

Kimmie Schollin-Borg, Verkstad, Montage
021-60171
​​​​​​​