Kontakt

Kontaktuppgifter och kontaktpersoner hos oss på JB Smides AB

Kontaktpersoner


Växel: 021-60171
Öppettider Må-Tor 06,30-16,00 Fr 06,30-13,15

E-post: info@jbsmide.se
E-fakturor: ekonomi@jbsmide.se
Hemsida: www.jbsmide.se



SS-EN 1090-1, EXC1, EXC2, EXC3 SS-EN ISO 3834-2 Certifierade
 
Kontor
Johan Lannebris, VD, Ägare 
021-60171  070-5127773           lannebris@jbsmide.se

Thomas Larsson, Arbetschef, Kalkyl, Personalansvarig
021-60171  072-0808992           thomas@jbsmide.se  

Lars Johansson, Kalkyl / Arbetschef, TR-Stål/N 
021-60171  070-4153033           lars@jbsmide.se
        
Åsa Lannebris, Administration, Löner 
021-60171  070-4401717           asa@jbsmide.se

Verkstad / Montage

Fredrik Eriksson, Montageledare i Stockholm, 
IWS:are samt IW svetsare, Svetsansvarig, TR-Stål/N, TR-Stål/K 
070-7704467                                    fredrik@jbsmide.se

Göran Strömberg, Verkstadchef 
076-6770736                                    goran@jbsmide.se

Marcin Spyrka, Montageledare 
076-5010034                                    marcin@jbsmide.se

David Gärdeborn, Montageledare, IW svetsare,
076-6770739                                    david@jbsmide.se

Mats "Masken" Bäckman, Verkstad, Montage  
070-6965898                                    mats@jbsmide.se

Göran Klemme, Montage,Stockholm
076-6770738                                    klemme@jbsmide.se

Bo Rydh, Verkstad
076-6770737                                    bosse@jbsmide.se
                                                                                              Wojciech Kasprzak, Verkstad, Montage 
070-7704468

Markus Larsson, Verkstad, Montage
021-60171

Mattias Palosaari, Verkstad, Montage
072-4027473

Kimmie Schollin-Borg, Verkstad, Montage
021-60171

 Momtaz Matti, Verkstad, Montage
021-60171

Afram Ghazal, Verkstad
021-60171

Oscar Pettersson, Verkstad
021-60171


​​​​​​​